Napisz artykuł do StRuNy

Trzeci nabór artykułów do czasopisma naukowego „StRuNa – Biuletyn Młodych Naukowców” już trwa! „StRuNa” jest ogólnopolskim (niezwiązanym z żadną uczelnią), niezależnym (wydawanym przez organizację pozarządową) drukowanym czasopismem naukowym (ISSN 2299-3088). "StRuNa - Program promocji osiągnięć ruchu naukowego studentów i doktorantów" jest realizowany pod patronatem Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. Barbary Kudryckiej.
Celem prowadzonego naboru jest umożliwienie najmłodszym przedstawicielom społeczności akademickiej opublikowania artykułów mogących wnieść wkład w rozwój nauki.

Najlepsze teksty zgłoszone w naborze trzecim ukażą się drukiem we wrześniu 2013 roku.

Redakcja nie przyjmuje żadnych wstępnych założeń odnośnie tego, z jakimi dyscyplinami naukowymi mają być związani autorzy artykułów, ani jakie mają reprezentować typy uczelni czy ośrodki akademickie.

Autor artykułu naukowego w dniu przesłania zgłoszenia musi posiadać status studenta lub doktoranta. Nieprzekraczalny termin przyjmowania kompletnych publikacji, spełniających wszystkie wymogi formalne, upływa 17 czerwca 2013 r., o godzinie 23:59.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: struna.edu.pl