Unikatowy kalendarz Instytutu Nauk Politycznych

Pracownicy Instytutu Nauk Politycznych wcielili się w role kultowych postaci filmowych. Ze zdjęć z tej niezwykłej sesji powstał kalendarz na rok akademicki 2013/14, który jest już w sprzedaży.

Charlie Chaplin, Pola Negri czy Clint Eastwood spoglądają z nowego kalendarza przygotowanego przez Instytut Nauk Politycznych. Nie są to jednak kadry wyjęte z filmów, ale nauczyciele akademiccy przypominający do złudzenia postacie filmowe. W sesji fotograficznej do tego kalendarza wzięli udział: dr Aleksandra Ciżmowska, dr Ewa Maria Szatlach, dr Kamila Sierzputowska, dr Alina Kaszkur, dr Izabela Kapsa, dr Grzegorz Kaczmarek, dr Sławomir Sadowski, dr Paweł Malendowicz, dr Artur Laska, dr Filip Pierzchalski, dr Marcin Jastrzębski, dr Michał Kosman, dr Łukasz Jureńczyk, dr Michał Kosman, mgr Przemysław Radziszewski.

Kalendarze można już nabywać na naszej Uczelni w cenie 30 zł. W pierwszej kolejności prosimy o wykonanie przelewu o tytule „Kalendarz akademicki” na konto:

Bank Zachodni WBK SA

92 1500 1360 1213 6001 8602 0000.

Wpłat można dokonywać równiez w kasie Uczelni. Kalendarze można odbierać na podstawie dowodu wpłaty w Dziale Promocji i Biurze Prasowym UKW – Chodkiewicza 30, budynek B, p. 61, parter. Osoby zainteresowane wystawieniem faktury prosimy o przesłanie danych na adres e-mail: sekretarz.uckim@ukw.edu.pl.

Ze względu na duże zainteresowanie kalendarzami, uruchamiamy sprzedaż wysyłkową. Koszt zakupu i przesyłki wynosi  40 zł, adresy do wysyłki prosimy zgłaszac pod adresem e-mail: polityka@ukw.edu.pl.