Wakacyjny Projektor - wolontariat studencki

Studencie! Szukasz pomysłu na twórcze i niezapomniane wakacje po ciężkiej sesji? Zapraszamy do udziału w programie PROJEKTOR - Wolontariat Studencki, możesz przeżyć niezapomnianą przygodę. Sam zostajesz jej autorem i realizatorem.
Rozwijaj z nami swoje pasje i zainteresowania, zostań autorem projektów edukacyjnych i poznawaj Polskę.

O co chodzi?
„PROJEKTOR – wolontariat studencki" to ogólnopolski program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Fundację Rozwoju Wolontariatu. Program ma na celu wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży mieszkającej na wsi i w małych miastach. W ramach programu studenci docierają do dzieci i młodzieży z małych miejscowości, przekazując im wiedzę, ale także pozytywne wzorce i własnym przykładem zachęcają do dalszego rozwoju i nauki.

Projekty wakacyjne realizowane są w dwóch formach:

• obejmują co najmniej 5 spotkań, zawierających nie mniej niż 5 godzin dydaktycznych w ciągu jednego dnia (studenci wyjeżdżają do wybranej szkoły, przez 5 dni realizują autorski projekt edukacyjny, zapewniony mają nocleg, wyżywienie oraz zwrot kosztów przejazdu).
  • Projekty wakacyjne, prowadzone w całej Polsce, dają studentom możliwość ciekawego i twórczego spędzenia wakacji w wybranym przez nich miejscu Polski. Mapę miejsc, do których możesz wyjechać znajdziesz tu.

Zapraszamy na stronę www.projektor.org.pl oraz zgłoś się do Regionalnego Koordynatora Niny Woderskiej- n.woderska@projektor.org.pl tel. 667 313 012!