Przewodniczący URD ekspertem PKA

Przewodniczący Uniwersyteckiej Rady Doktorantów, mgr Krzysztof Budka będzie ekspertem Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Jego głównym zadaniem będzie ocena prowadzonych kierunków na polskich uczelniach.

Mgr Krzysztof Budka pełni funkcję przewodniczącego Uniwersyteckiej Rady Doktorantów i Pełnomocnika Rektora ds. Studenckich. W czerwcu otrzymał nominację na eksperta Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Naszemu Doktorantowi serdecznie gratulujemy.

Polska Komisja Akredytacyjna realizuje swoją misję poprzez dokonywanie obligatoryjnych ocen programowych i instytucjonalnych oraz formułowanie opinii o wnioskach dotyczących nadawania uprawnień do prowadzenia studiów. Troską Komisji jest to, by jej opinie i oceny pozostawiały szerokie pole dla autonomicznych inicjatyw promujących innowacyjność procesu dydaktycznego oraz wysoką kulturę jakości kształcenia.