Szkolenie o pozyskiwaniu funduszy na badania

Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą – prof. dr hab. Sławomir Kaczmarek oraz Biuro Współpracy Międzynarodowej, Punkt Kontaktowy ds. 7 PR przy UKW serdecznie zapraszają Państwa na spotkanie i szkolenie, pt.: Strategia pozyskiwania funduszy na badania naukowe, które odbędzie się w środę 26 czerwca 2013 roku (Sala Senatu UKW, ul. J. K. Chodkiewicza 30, godz. 13.00-16.00).

Szkolenie poprowadzi: Ewa Kocińska – kierownik Regionalnego Punktu Kontaktowego UE z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Program:

• 13.00-14.15 LAST MINUTE! Ostatnie konkursy w 7 PR – granty indywidualne Marie Curie; Jak napisać wniosek o stypendium indywidualne Marie Curie? – Ewa Kocińska, RPK Poznań
  • 14.15-14.30 przerwa kawowa
  • 14.30-15.30 Ćwiczenia praktyczne z wnioskiem stypendialnym Marie Curie
  • 15.30-16.00 Konsultacje indywidualne

Zgłoszenia na szkolenie proszę przesyłać drogą mailową na adres: bwm@ukw.edu.pl do 25 czerwca