Koniec pierwszego etapu rejestracji na studia

14 lipca zakończyliśmy rejestrację na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie.  Wstępnych wyników można spodziewać się w czwartek, 18 lipca w godzinach popołudniowych.

O 2840 miejsc na studiach I stopnia stacjonarnych i jednolitych magisterskich ubiegało się 5797 osób. Największym zainteresowaniem cieszyła się psychologia, gdzie o jedno miejsce walczyło prawie siedem osób. Niemniej popularne były kierunki: filologia o spec. angielska (6 os./msc.), filologia o spec. lingwistyka stosowana j. angielski z j. niemieckim (grupa bez znajomości j. niemieckiego – 5,6), dziennikarstwo i komunikacja społeczna (3), oraz bezpieczeństwo narodowe (3).

Co dalej?

Osoby, które uiszczały opłatę rekrutacyjną w ostatnich dniach rejestracji i nie mają jeszcze jej zaksięgowanej na koncie, są proszone o dostarczanie dowodów wpłat do 18 lipca do godz. 10:00 do Działu Rekrutacji (ul. Łużycka 24 (Dom Studenta nr 1 Romek) lub przesłanie faxem pod numer (52) 34 10 832 w. 24 lub mailem na adres: rekrutacja@ukw.edu.pl. Dzień wcześniej, 17 lipca odbędą się egzaminy wstępne na wybrane kierunki (dokładna informacja została podana na koncie kandydata).

Jeśli z różnych powodów kandydaci nie przesłali zdjęcia do legitymacji, to ciągle mogą to nadrobić. Nieprzesłanie zdjęcia w wyznaczonym terminie nie powoduje pominięcia w procesie rekrutacji, ale trochę opóźnia termin otrzymania legitymacji. Jeśli zorientowaliście się, że błędnie podaliście wyniki matury, zgłoście to do Działu Rekrutacji i Spraw Studenckich do 18 lipca, do godz. 10.

Przypominamy, że cały czas trwa rekrutacja na studia I stopnia niestacjonarne, jednolite magisterskie niestacjonarne oraz studia II stopnia i doktoranckie. Zobacz pełny harmonogram.