Obóz Adaptacyjny UKW 2013

Parlament Samorządu Studenckiego UKW serdecznie zaprasza Cię na najbardziej odjechany wyjazd studencki w całym uniwersum!

Jesli zamierzasz podjąć studia na największej uczelni w Bydgoszczy, skorzystaj z możliwości zintegrowania się z bracią studencką już przed rozpoczęciem zajęć!

Zabierz swój bagaż doświadczeń, jak i niepewności związany ze studiami do Łazów. Pozwól, by wrzesień 2013 eksplodował niekończącą się ilością pozytywnych wrażeń, nowych przyjaźni, najpiękniejszych wspomnień i niespotykaną nigdzie indziej integracją! Pewnie szybko zapomnisz tę zachęcającą do uczestnictwa informację, ale tegorocznego Campusu Akademickiego 2013 w Łazach nie zapomnisz nigdy!

Warto wiedzieć, że Campus Akademicki Łazy 2013, to niesamowita podróż do raju na ziemi, czyli naszych polskich, nadmorskich Łazów. Raju przepełnionego wspaniałą integracją, dobrą muzyką, tysiącami fantastycznych ludzi oraz ogromną ilością wartościowych szkoleń i warsztatów, od których aż zakręci Ci się w głowie!

Cykliczny obóz studencki, lub jak kto woli, obóz adaptacyjny, który co roku przyciąga do nadmorskiej miejscowości Łazy ponad 1500 żaków z całej Polski, jest po raz trzeci także oficjalnym Obozem Adaptacyjnym UKW.

Oprócz szkoleń warsztatów i codziennych wspólnych imprez przygotujcie się na karaoke na ogromną skalę i na koncerty znakomitych wykonawców. Dotychczas grali u nas: Strachy Na Lachy, Sidney Polak, Akcent, Pokahontaz, Alicetea, Wet Fingers, Cała Góra Barwników, Grubson, Enej i wielu, wielu, wielu innych!

Campus Akademicki, czyli największe spotkanie studentów z całej Polski dostępne jest dla Was za grosze! W kwocie, którą opłacicie za wyjazd zapewnione macie atrakcje, których wartości nie wycenił jeszcze nikt!

Przeznaczony dla studentów UKW ośrodek „Jaroszowiec” w cenie 459 zł zagwarantuje wysoki standard mieszkaniowy i żywieniowy.

Pewne jest już dofinansowanie obozu ze środków Samorządu Studenckiego UKW, więc cena dla pierwszych 50 zarejestrowanych osób z UKW będzie niższa o 100 zł!
Każdy kolejny uczestnik zapłaci tylko 419 zł!

W cenie zawarte są:

• zakwaterowanie
  • wyżywienie : karnet śniadania i obiadokolacje
  • udział w koncertach znanych artystów i kabaretonie
  • udział w warsztatach, szkoleniach i wykładach
  • wstęp na wszystkie imprezy (namiot główny, namiot alternatywny, karaoke, imprezy w ośrodkach)
  • koszulka campusowa
  • udział w zawodach sportowych
  • ubezpieczenie NNW
  • setki nowych znajomości
  • piękna pogoda
  • najlepsze impreza wakacji

ponadto

Podczas całego Campusu uczestnicy maja zapewnioną opiekę medyczną, nadzór ratownika WOPR oraz profesjonalną ochronę na terenie ośrodków i imprez obozowych.

Kolejną atrakcją jest jedyna i niepowtarzalna możliwość rozpoczęcia Campusu jeden dzień wcześniej! Więcej informacji na stronie www!

Zarejestruj się już dziś: www.campus.bydgoszcz.pl
oraz zaznacz swoją obecność:

Zapraszamy!