Zapraszamy studentów na basen UKW

W czasie wakacji studenci UKW oraz ich nowo przyjęte koleżanki i koledzy będą mogli korzystać z basenu w Centrum Kultury Fizycznej i Sportu pryz ul. Sportowej 2. Basen jest otwarty dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych od poniedziałku do piątku od 09.00 - 15.00 od 5 sierpnia.

Korzystanie z basenu będzie możliwe za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej UKW lub decyzji o przyjęciu na studia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na rok akademicki 2013/2014. Wejście na basen, po okazaniu w/w dokumentów w recepcji basenu, jest bezpłatne. Jednorazowo z basenu może skorzystać 20 osób. Jedna tura trwa 45 minut i rozpoczyna się zawsze o pełnej godzinie. Warto pamiętać o zabraniu ze sobą czepka i klapek.