Dodatkowe nabory na UKW

UKW uruchomił dodatkowe nabory na 30 kierunków, na 3 przedłużono rejestrację. Wciąż możecie starać się o przyjęcie na studia stacjonarne licencjackie (I stopnia). Rejestracja internetowa na dodatkowe nabory oraz kierunki z przedłużoną rejestracją potrwa do 15 września www.rekrutacja.ukw.edu.pl, składanie dokumentów od 20.09.2013 r.

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego ogłasza dodatkowe nabory na kierunki: administracja; biologia; biotechnologia; dziennikarstwo i komunikacja społeczna; edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej; edukacja techniczno-informatyczna (studia inżynierskie); filologia o spec. germanistyka (dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego); filologia o spec. germanistyka (dla kandydatów ze znajomością języka niemieckiego); filologia o spec. lingwistyka stosowana j. angielski z j. arabskim; filologia o spec. lingwistyka stosowana j. angielski z j. niemieckim (grupa ze znajomością j. niemieckiego); filologia o spec. lingwistyka stosowana j. niemiecki z j. rosyjskim; filologia o spec. rosyjska (dla kandydatów bez znajomości języka rosyjskiego); filologia polska; filozofia; fizyka; geografia; historia; humanistyka drugiej generacji; informacja naukowa i bibliotekoznawstwo; informatyka (studia inżynierskie); inżynieria bezpieczeństwa (studia inżynierskie); inżynieria materiałowa (studia inżynierskie); kulturoznawstwo; logopedia; matematyka; ochrona środowiska; pedagogika; pedagogika wczesnoszkolna; praca socjalna; rewitalizacja dróg wodnych; socjologia; stosunki międzynarodowe; turystyka i rekreacja; zarządzanie dziedzictwem kulturowym i ochrona zabytków.

Przedłużona rejestracja do 15 września na kierunki: regionalistyka europejska; politologia; filologia rosyjska (ze znajomością j. rosyjskiego).

Wszystkie szczegóły na stronie www.rekrutacja.ukw.edu.pl

Zobacz harmonogram całej rekrutacji na studia 2013/2014.