Inauguracja roku akademickiego

Rektor i Senat Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy mają zaszczyt zaprosić na Inaugurację roku akademickiego 2013/2014. Uroczystość odbędzie się w dniu 2 października 2013 r. o godz. 12.00 w Sali Koncertowej gmachu Copernicanum przy ul. Kopernika 1.

Program inauguracji roku akademickiego 2013/2014

• Hymn państwowy
  • Otwarcie uroczystości i wystąpienie JM Rektora prof. dr. hab. Janusza Ostoja-Zagórskiego
  • Gaude Mater Polonia
  • Immatrykulacja studentów i doktorantów
  • Wykład inauguracyjny: prof. dr. hab. Tadeusza J. Żuchowskiego z UAM pt. Proces boloński, zmiany w szkolnictwie uniwersyteckim a kondycja współczesnej humanistyki
  • Wystąpienie Przedstawiciela Samorządu Studenckiego
  • Wręczenie odznaczeń i wyróżnień
  • Wręczenie nagród i wyróżnień dla najlepszych absolwentów oraz wyróżniających się studentów
  • Gaudeamus igitur
  • Występ Chóru Akademickiego – dyryguje dr hab. Bernard Mendlik, prof. nadzw.
Informujemy, że 2 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Osoby, które nie będą mogły przybyć do sali Copernicanum, zapraszamy do śledzenia transmisji online.