UKW na Perspektywach 2013

Wraz z początkiem roku szkolnego rozpoczął się okres prezentowania oferty dydaktycznej szkół wyższych. Nasza Uczelnia 10 i 11 września brała udział w Kujawsko-Pomorskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2013.

Uczelnie z naszego regionu, a także z sąsiadujących województw wzięły udział w Salonie Maturzystów Perspektywy 2013, który w dniach 10-11 września odbył się na UTP. Nie mogło zabraknąć tam Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, który od nowego roku poszerzył swoją ofertę do 36 kierunków. Pracownicy naszej Uczelni wraz ze studentami odpowiadali na pytania maturzystów i doradzali w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej. Salon Maturzystów to dopiero początek naszych spotkań z uczniami szkół ponadgimnazjalnych, które na dobre ruszą od października.