Dodatkowy nabór w programie Erasmus

Sekcja obsługi programu LLP Erasmus ogłasza dodatkowy nabór na wyjazdy na studia realizowane w ramach programu Erasmus w semestrze letnim w roku akademickim 2013/2014.
Nabór zakończy się 30 października br.

Uwaga: studenci kierunku politologia zainteresowani wyjazdem na studia do Oslo (NLA University College, Bergen) proszeni są o złożenie dokumentów do 10 października. (Spotkanie informacyjne dla studentów politologii odbędzie się na początku roku akademickiego).
Student zainteresowany udziałem w rekrutacji zobowiązany jest złożyć w BIURZE WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ następujące dokumenty:

• formularz zgłoszeniowy (dostępny w zakładce Dla studentów) Formularz na wyjazdy na studia dostępny jest w wersji online.
  • zaświadczenie o średniej z toku studiów (wystawia dziekanat)
  • potwierdzenie znajomości języka (certyfikat, zaświadczenie ze szkoły językowej, lektoratu, itp.)
  • zaświadczenie o dodatkowych osiągnięciach (działalność na rzecz uczelni, udział w programach/projektach międzynarodowych).

Szczegóły: erasmus.ukw.edu.pl
ZAPRASZAMY!