George Dorn Screams wystąpią na UKW

Pod koniec września na naszej Uczelni odbędzie się konferencja „Konflikty współczesnego świata w kulturze i sztuce”. Z tej okazji zapraszamy 26 września na dyskusję „Kultura i sztuka – źródło napięć społecznych. Historia a współczesność” oraz koncert zespołu George Dorn Screams, który odbędzie się w sali koncertowej Copernicanum.

Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych oraz Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych  na dyskusję nt. „Kultura i sztuka – źródło napięć społecznych. Historia a współczesność” oraz na koncert zespołu „George Dorn Screams” w czwartek, 26 września. Odbędą się one w sali koncertowej Copernicanum - dyskusja rozpocznie się o godz. 17.00, natomiast koncert o godz. 18.00. Wstęp wolny.