Rejestracja na zajęcia

Od nowego roku akademickiego 2013/2014 rozpoczynamy internetową rejestrację na moduł nauczycielski, zajęcia z wychowania fizycznego oraz języki obce.

Wszystkich studentów prosimy o zapoznanie się ze szczegółami dotyczących rejestracji i zapisania się za pośrednictwem systemu USOSweb (zakładka studenci/rejestracje) na moduł nauczycielski. Natomiast za pośrednictwem systemu www.fakultety.ukw.edu.pl prosimy zapisywać się na języki obce, wychowanie fizyczne.

Logowanie do systemu USOSWeb oraz www.fakultety.ukw.edu.pl - identyfikatorem jest nr PESEL, a domyślnym hasłem - nr dowodu osobistego. W przypadku problemów z logowaniem do systemów informatycznych prosimy się kontaktować mailowo: usosweb@ukw.edu.pl.