Superniania spotkała się z rodzicami na UKW

Jak radzić sobie z agresją występującą u dzieci? Jak walczyć z fobiami najmłodszych? Jak wpływać na relacje dzieci z rodziną i rówieśnikami? Na te i inne pytania odpowiadała Dorota Zawadzka. Autorka programu „Superniania” podczas spotkania zorganizowanego 14 października w aBibliotece Głównej UKW.

Wychowanie dziecka jest bardzo trudną misją, a relacje rodziców ze swoimi pociechami mają ogromny wpływ na przyszłość młodego człowieka. W rozwiązywaniu największych problemów pomaga Dorota Zawadzka w ramach cyklu warsztatów „Relacje ma medal”, organizowanych przez Stowarzyszenie Sportowe Maluszki. Na zaproszenie Uniwersyteckiego Centrum Kultury i Mediów autorka programu „Superniania” przyjechała do Bydgoszczy i przeprowadziła warsztaty na naszej Uczelni. O potrzebie takiego spotkania świadczy fakt, że w auli Biblioteki pojawiło się ok. 230 osób, co jest rekordem frekwencji. Ponad dwugodzinny wykład i dyskusja pozwoliły na rozwiązanie największych wątpliwości rodziców i wymianę własnych doświadczeń. Kolejne spotkania z inspirującymi ludźmi i osobistościami znanymi ze szklanego ekranu już niebawem na UKW.

Zobacz zdjęcia z warsztatów.