Konferencja „SytKom” 2013

Katedra Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej zaprasza na IV konferencję Katedr i zakładów komunikacji (nie tylko) językowej oraz badaczy komunikacji, z cyklu: Sytuacja komunikacyjna i jej parametry zatytułowaną Kontekst i jego interakcje z tekstem
Zapraszamy 2–4 grudnia 2013 roku do siedziby Katedry Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej - Plac Kościeleckich 8.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w naszej konferencji prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego (załączonego w tej korespondencji i dostępnego także na stronie: www.komunikacja.ukw.edu.pl w zakładce: Konferencje) do 15 listopada 2013 roku.

Zgłoszenia można przesyłać w dwojaki sposób:

Adres pocztowy:
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Katedra Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej
Plac Kościeleckich 8
85-033 Bydgoszcz
Prosimy o podanie swoich aktualnych adresów e-mailowych, ponieważ dalszą korespondencję z uczestnikami konferencji będziemy prowadzić drogą elektroniczną.

opłata konferencyjna

Przewidujemy opłatę konferencyjną w wysokości 250 złotych. Opłatę konferencyjną prosimy wpłacić do 25 listopada 2013 roku na konto Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego:

KREDYT BANK S.A. Oddział Bydgoszcz
z tytułem: Konferencja „SytKom” 2013

Opłata konferencyjna obejmuje materiały konferencyjne, kawę i herbatę w czasie przerw, catering, bankiet, a także publikację pokonferencyjną. Na stronie internetowej konferencji przedstawiamy ofertę polecanych przez nas bydgoskich hoteli. Prosimy o rezerwowanie miejsca we własnym zakresie.