Jakość w sporcie - konferencja

Zapraszamy na Międzynarodową Konferencję Naukową JAKOŚĆ W SPORCIE. 6-8 XI 2013 Toruń, Sala Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK, ul. Gagarina 13a. Konferencja organizowana jest przez Wydział Kultury Fizycznej, Zdrowia i Turystyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy a także Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania oraz Wydział Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Komitet honorowy nad imprezą tworzą: Wojewoda Kujawsko-Pomorski, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Prezydent Miasta Torunia, Prezydent Miasta Bydgoszczy, Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Prezes Akademickiego Związku Sportowego, JM Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, JM Rektor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Patronat medialny: Telewizja Polska oddział Bydgoszcz, Biegam Bo Lubię Toruń.