Konkurs na najlepsze prace o Bydgoszczy

Prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski ogłosił konkurs na najlepsze prace licencjackie, inżynierskie i magisterskie, których tematyka dotyczyła naszego miasta. Warunkiem jest jej obrona w roku akademickim 2012/2013.

Konkurs jest skierowany do studentów różnych kierunków, bo prace mogą dotyczyć promocji Bydgoszczy, gospodarki lokalnej, kultury i sztuki, tradycji i tożsamości miasta, turystyki, sportu, oświaty, gospodarki przestrzennej, architektury, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, transportu oraz innych dyscyplin i obszarów ważnych dla rozwoju miasta. Na zwycięzców czekają finansowe nagrody:

za I miejsce - 10.000 złotych brutto,
za II miejsce - 5.000 złotych brutto,
za III miejsce - 3.000 złotych brutto.

Termin nadsyłania prac upływa 22 listopada. Szczegóły można znaleźć na stronie Bydgoszcz.pl. Zachęcamy studentów i absolwentów UKW do czynnego udziału w tym konkursue, życząc jak najlepszych wyników!