Konkurs dla studentów fizyki

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego ogłasza otwarty konkurs o stypendium naukowe dla studenta zaangażowanego w prace w ramach projektu "Efficient property-oriented basis sets and substantial reduction of computing cost: optical rotation, circular dichroism and nuclear magnetic resonance" (Pomost/2013-7/1).

Konkurs skierowany jest do studentów pierwszego roku dwuletnich uzupełniających studiów magisterskich oraz studentów czwartego roku jednolitych studiów magisterskich na kierunku Fizyka, planujących złożenie pracy magisterskiej z fizyki w semestrze letnim roku akademickiego 2014/2015.

Stypendium naukowe w wysokości 1000 zł miesięcznie przyznane zostanie na okres 15 miesięcy (luty 2014–czerwiec 2014 oraz wrzesień 2014–czerwiec 2015) trzem osobom wyłonionym w trybie konkursowym. Studenci, którym zostanie przyznane stypendium, będą zaangażowani w prace nad projektem realizując swoje prace magisterskie pod kierunkiem dr Angeliki Baranowskiej-Łączkowskiej (kierownik projektu).

Kandydaci przystępujący do konkursu mogą składać wnioski za pośrednictwem poczty elektronicznej w przeciągu 30 dni od ogłoszenia konkursu. Adres e-mail, na który należy wysłać wniosek konkursowy: angelika.baranowska@ukw.edu.pl. Termin składnia dokumentów upływa 27 listopada 2013 roku o godz. 16:00.

Więcej szczegółów w załącznikach.