OFFerty 2013 już za nami

Kolejna, ósma już edycja Targów Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2013 przeszła do historii. Rozpoczęcie targów uświetnił swym występem kabaret OKO, przedstawiając kilka scenek z przymrużeniem oka na temat rynku pracy.

Tego dnia blisko 60 pracodawców oferowało osobom poszukującym zatrudnienia miejsca pracy w swoich firmach.Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem, tego dnia HSW Łuczniczkę odwiedziło kilka tysięcy osób.

Każdy zainteresowany mógł zapoznać się z ofertą Pracodawców, skorzystać z porad dotyczących m.in. poprawnego tworzenia CV oraz samozatrudnienia. Ponadto odwiedzający targi mieli możliwość uczestnictwa w warsztatach oraz rozmowach  kwalifikacyjnych, które odbywały się w specjalnie przygotowanych salach.

Organizatorzy Targów – Porozumienie Bydgoskich Biur Karier, tradycyjnie zorganizowali konkurs na Najlepszego Wystawcę Targów Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2013. Statuetka trafiła po raz trzeci z rzędu w ręce Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Zwycięzcom gratulujemy.

Sponsorami tegorocznej edycji targów byli: ATOS IT Services Sp. z o.o. (Sponsor strategiczny) Pro TRADER Sp. z o.o. oraz MOBICA Limited Sp. z o.o. oddział w Polsce.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną www.offerty.byd.pl, na której znajdziecie szczegółowe informacje o OFFertach.

Dziękujemy wszystkim wystawcom, sponsorom, patronom oraz odwiedzającym targi,
a osobom poszukującym pracy życzymy powodzenia w budowaniu swojej ścieżki kariery zawodowej.

Biuro Karier UKW – współorganizatorzy Targów Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2013

Więcej zdjęć w galerii.