Ostatni dni zgłoszeń do konkursu o Kazimierzu Wielkim

Interesujesz się historią, a postać króla Kazimierza Wielkiego, patrona naszego Uniwersytetu i czasy w których żył, nie są ci obce?

To może być właśnie twoja szansa - zgłoś się do udziału w naszym Konkursie!

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i składa się z 3 etapów: eliminacji szkolnych, eliminacji międzyszkolnych oraz finału, do którego zostaną zakwalifikowani najlepsi uczestnicy.

W bieżącym roku szkolnym Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy organizuje już VII edycję Konkursu. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.konkurs.ukw.edu.pl. Na zgłoszenia czekamy do 31 grudnia 2013 r.

W poprzedniej edycji wystartowało ponad 1700 uczniów z niemal 300 szkół średnich z całej Polski. Na zwycięzców czekały cenne nagrody - w tym indeks na jeden z kierunków z oferty edukacyjnej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz nagrody pieniężne. Dzięki hojności naszych Partnerów i Sponsorów mogliśmy wyróżnić najlepszego pierwszoklasistę, najmłodszego finalistę oraz nauczyciela zwycięskiego ucznia. Finaliści otzrymali: nagrody pieniężne, indeksy, upominki i nagrody książkowe.

Chcesz dołączyć do grona najlepszych? Przyłącz się do nas.