Szkolenia dla pracowników UKW

Biuro Karier UKW we współpracy z Fundacją ProRegio oraz Urzędem Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej zaprasza pracowników Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na szkolenia organizowane w ramach projektu „Przedsiębiorczy naukowiec – kreator jutra”.

Szkolenia skierowane są do pracowników naukowych, administracyjnych oraz doktorantów, którzy chcą zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę na temat ochrony i zarządzania własnością intelektualną, komercjalizacji badań naukowych oraz transferu technologii.

Tematyka szkoleń:

Ochrona własności intelektualnej - brak miejsc
Termin: środa 11 grudnia, godz. 9.00-14.00

Transfer technologii
Termin: czwartek 12 grudnia, godz. 9.00-14.00
Miejsce: Sala Senatu UKW

Zarządzanie własnością intelektualną - brak miejsc
Termin: piątek 13 grudnia, godz. 9.00-14.00
Miejsce: Sala Senatu UKW

Liczba miejsc ograniczona – grupa szkoleniowa może liczyć 20 osób. Uwaga: Jedna osoba może wziąć udział tylko w jednym szkoleniu. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają certyfikaty. Program szkoleń w załączniku.

Rekrutacją pracowników Uniwersytetu zajmuje się Biuro Karier UKW. Chęć udziału w szkoleniu należy zgłosić mailowo na adres: biurokarier@ukw.edu.plpodając następujące dane:

1. tytuł wybranego szkolenia
  2. tytuł, stopień naukowy, imię i nazwisko
  3. stanowisko i jednostka organizacyjna

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia: 5 grudnia 2013r.

Projekt „Przedsiębiorczy naukowiec – kreator jutra” został dofinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach przedsięwzięcia „Kreator innowacyjności - wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej” i realizowany jest w odpowiedzi na oczekiwania odbiorców w zakresie podniesienia ich wiedzy z obszaru komercjalizacji badań, zarządzania własnością intelektualną oraz transferu technologii.

Głównym celem projektu jest zwiększenie potencjału pracowników naukowych w zakresie wdrażania wyników badań do gospodarki zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym.

Strona internetowa Fundacji: www.proregio.org.pl