Praca: programista

OFERTA  PRACY

Jednostka: Dział Informatyzacji

Stanowisko: programista / administrator systemu Elektronicznej Rejestracji Kandydatów na Studia / Elektronicznego Obiegu Dokumentów / portali, stron www.

Termin składania ofert:  wymagane dokumenty w  formie elektronicznej należy przesłać na adres e-mail:  rekrutacjait@ukw.edu.pl do dnia 02.12.2013 (włącznie).

Opis stanowiska:   administracja systemem rekrutacji kandydatów na studia (system IRK), administracja systemem Elektronicznego Obiegu Dokumentów, tworzenie stron internetowych pracowników i jednostek Uczelni, wsparcie programistyczne dla Działu Informatyzacji.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra znajomość PHP, CSS, SQL, XML, HTML (z włączeniem HTML5) oraz standardów w3c,
  • znajomość bibliotek jQuery, Smarty,
  • świadomość, czym są wzorce architektoniczne, - umiejętność pisania kodu z nimi zgodnego
  • (np. Model-View-Controller),
  • znajomość podstaw funkcjonowania systemów Linux oraz MS Windows Server 2008 / 2012 -  umiejętność zarządzania aplikacjami,
  • podstawowa znajomość tworzenia skryptów powłok Linuxa,
  • podstawowa znajomość funkcjonowania usług: Apache, Tomcat - w tym umiejętność wyboru odpowiednich modułów,
  • umiejętność tworzenia grafiki dla stron www,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
  • umiejętności analityczne w zakresie rozwiązywania problemów,
  • orientowanie się w zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem aplikacji www.

Od kandydata / kandydatki oczekuje się również:

  • zdolności szybkiego uczenia się, komunikatywności, umiejętności pracy zespołowej

oraz systematycznego podejścia do realizacji powierzonych zadań.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość Windows PowerShell,
  • znajomość podstaw języka C,
  • znajomość wyrażeń regularnych,
  • znajomość JSP,
  • znajomość technologii webservice (REST, SOAP, JSON)
  • znajomość wybranej technologii CMS (np. Joomla),
  • znajomość BPMN / umiejętność opisywania procesów,
  • znajomość UML,
  • udokumentowane doświadczenie w tworzeniu aplikacji Web,
  • znajomość funkcjonowania szkoły wyższej (w szczególności ustawy Prawo o Szkolnictwie Wyższym oraz zagadnień związanych z rekrutacją kandydatów na studia),
  • certyfikaty / szkolenia potwierdzające nabyte umiejętności (w tym certyfikacja ITIL).

Wymagania formalne:

  1. Złożenie dokumentów w formie elektronicznej: CV  [wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych] oraz  list motywacyjny, (jeżeli kandydat posiada -  również referencje od poprzednich pracodawców, certyfikaty).
  2. Etap I – wstępna rozmowa kwalifikacyjna oraz sprawdzenie praktycznych umiejętności kandydata.
  3. Etap II - rozmowa kwalifikacyjna na którą zaproszeni zostaną  wybrani kandydaci.

O terminach rozmów kwalifikacyjnych oraz wynikach rekrutacji kandydaci zostaną powiadomieni drogą elektroniczną (e-mail).