Prof. Mariusz Zawodniak nowym Prorektorem ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia

Profesor Mariusz Zawodniak został wybrany przez elektorów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy do pełnienia funkcji Prorektora ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

W wyborach wzięło udział 102 elektorów UKW. Większość bezwzględna wynosiła 51 głosów.

Liczba głosów popierających kandydaturę profesora Mariusza Zawodniaka była trzykrotnie wyższa od głosów przeciwnych.

Wyniki głosowania:
71 głosów za
26 przeciw
4 osoby wstrzymały się od głosu
1 osoba oddała głos nieważny.

Profesor Mariusz Zawodniak zostanie powołany przez JM Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego do pełnienia funkcji Prorektora ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia z dniem 02 grudnia 2013 roku. Prof. Zawodniakowi serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!