Koncerty świąteczne Muzopolis

Zapraszamy na niezwykłe Koncerty Świąteczne projektu MUZOPOLIS i Rodzinnych Zabaw Muzycznych Fundacji Kreatywnej Edukacji Polskiego Towarzystwa Edwina E. Gordona i Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

W koncercie udział wezmą:

instrumentaliści z projektu Muzopolis

• chórzyści z Chóru Gospel projektu Muzopolis
  • przedszkolaki z Uniwersytetu Dziecięcego FKE
  • oraz animatorzy i muzycy:
    • Joanna Mews-Anuszkiewicz - prowadzenie chóru
    • Michał Maciudziński - instr. klawiszowe
    • Miłosz Gawryłkiewicz - trąbka
    • Megan Roy - puzon
    • Jolanta Gawryłkiewicz - wokal, prowadzenie

Chcemy włączyć się w akcje dobroczynne skierowane do potrzebujących dzieci i pieniądze zgromadzone na Kiermaszu Świątecznym, ze sprzedaży stroików, bombek - przeznaczyć po równo dla Filipka Kaszuby (wymagającego stałej rehabilitacji) i niewidomego Rafałka (dla którego szansą jest terapia komórkami macierzystymi). Obu chłopców wspierają organizacje pożytku publicznego, zbierające również środki z 1% podatków.

Zapraszamy na koncerty gwiazdkowe do Sali Koncertowej Collegium Copernicanum UKW przy ul. M. Kopernika 1, w centrum Bydgoszczy

Kiedy: 15 grudnia 2013
Godzina: 11.00 i 12.00

Udział nieodpłatny, po wcześniejszej rezerwacji:
e-mail: info@fundacjakreatywnejedukacji.org lub tel. +48 602 466 347.