Konkurs fotograficzny – wygraj zestaw kalendarzy

Co inspiruje, zaciekawia, wprowadza w stan zamyślenia, a może nawet zachwyca Ciebie na UKW? Zobrazuj to za pomocą fotografii, a będziesz miał szansę zdobyć zestaw kalendarzy.

Koniec roku to tradycyjnie czas wymiany kalendarzy. Masz teraz szansę otrzymać komplet kalendarzy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, biorąc udział w naszym konkursie fotograficznym. Wykonaj na terenie naszej Uczelni zdjęcie, którym chciałbyś się pochwalić i zachwycić swoje koleżanki i kolegów, a następnie wyślij je do nas na adres sebastian.nowak@ukw.edu.pl. Zamieścimy je w galerii na naszym fanpagu, a nagrody trafią do trzech osób, których zdjęcia zdobędą najwięcej polubień (zakończenie we wtorek, 17 grudnia o 14:30) . Galerię zdjęć opublikujemy w piątek, a wyniki ogłosimy we wtorek ok. godz. 15. Fotografie można nadsyłać do końca trwania konkursu – jedna osoba może wysłać maksymalnie trzy zgłoszenia. W treści wiadomości prosimy podać również swoje imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz adres e-mail.