Festiwal Nauki - zgłoś imprezę

Do 7 lutego 2014 można zgłaszać propozycje imprez, warsztatów i wykładów, które znajdą się w programie Festiwalu.
Zapraszamy Państwa do zgłaszania propozycji wykładów, warsztatów i innych przedsięwzięć w ramach Bydgoskiego Festiwalu Nauki 2014. Festiwal odbędzie się w dniach 28-31 maja 2014 r.

Co roku w ramach Bydgoskiego Festiwalu Nauki organizujemy jeden dzień tematyczny. Tegoroczny dzień tematyczny, 30 maja, tym razem odbywać się będzie pod hasłem Dzień Młodego Naukowca. Szczególnie zachęcamy Państwa do zgłaszania propozycji kierowanych do młodzieży (gimnazjalistów/licealistów). Liczymy, że tego dnia aktywni będą nie tylko Młodzi Naukowcy wiekiem, ale i stażem czy duchem.

Zapraszamy do rejestrowania ofert do 7 lutego poprzez wypełnienie internetowego formularza na stronie http://festiwal.ukw.edu.pl/zgloszenie/
Bydgoski Festiwal Nauki odbywa się od 2003 roku i każda edycja udowadnia, że nauka nie jest nudna. Wierzymy, że dzięki imprezom zorganizowanym przez pracowników naukowo-dydaktycznych, doktorantów, studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz przyjaciół naszej Uczelni ich uczestnicy będą mogli się przekonać, że nauka jest inspirująca i fascynująca.

Biuro Organizacyjne BFN
ul. J. K. Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz,