Zacznij studia podyplomowe na UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na studia podyplomowe w naborze zimowym. Oferta edukacyjna Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego to przede wszystkim odpowiedź na oczekiwania przyszłych studentów i rynku pracy. Taka jest również oferta studiów podyplomowych.

Połączenie wiedzy i umiejętności z danej dziedziny z własnymi zainteresowaniami zwiększy szansę na sukces zawodowy. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na studia podyplomowe w naborze zimowym, rejestracja na studia trwa do końca stycznia lub połowy lutego w zależności od kierunku. Wszystkie informacje i rejestracja na studia na stronie: studia podyplomowe.ukw.edu.pl.

Studiów Podyplomowych Psychologii Sądowej i Mediacji planowane jest od lutego 2014 roku. Rekrutacja będzie prowadzona do końca stycznia 2014 r.

Studia podyplomowe:

studia podyplomowe.ukw.edu.pl