Bilety dla studentów na Pedro’s Cup

31 stycznia odbędzie się jubileuszowy 10. mityng Pedro’s Cup Bydgoszcz. Dla naszych studentów mamy 30 bezpłatnych wejściówek na to wielkie wydarzenie sportowe.

Tegoroczny mityng Pedro’s Cup zapowiada się pod znakiem rywalizacji wielkich gwiazd Królowej Sportu. W bydgoskiej hali „Łuczniczka” wystąpi światowa czołówka, w której nie brakuje oczywiście Polaków. Hitem konkursu będzie rzut młotem, który po raz pierwszy zostanie rozegrany w hali w naszym kraju. Na starcie zobaczymy m.in. mistrza świata Pawła Fajdka oraz Szymona Ziółkowskiego. Po rocznej przerwie nad Brdę wróci Tomasz Majewski, który tradycyjnie zmierzy się z amerykańskimi kulomiotami na czele z Christianem Cantwellem. Dla bydgoskich kibiców najważniejszą wiadomością jest powrót do skakania Pawła Wojciechowskiego. Nasz tyczkarz po długiej przerwie spowodowanej kontuzją wrócił niedawno do rywalizacji i już pokazuje dobrą formę. W swojej hali zmierzy się m.in. z dominatorem ostatnich lat Francuzem, Renard Lavillenie.

Dzięki współpracy z organizatorem przygotowaliśmy dla naszych studentów bezpłatne wejściówki na Pedro’s Cup, który rozpocznie się 31 stycznia o 17:30 w hali „Łuczniczka”. Zapraszamy po nie do Działu Promocji i Biura Prasowego UKW – ul. Chodkiewicza 30, budynek A, p. 1 od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:00. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.