Stypendia dla studentów informatyki i inżynierii bezpieczeństwa

Firma Ergis-Eurofilms S.A., największe na rynku polskim i wiodące w Europie Środkowo-Wschodniej przedsiębiorstwo, specjalizujące się w przetwórstwie tworzyw sztucznych i produkcji wyrobów z PVC i PE, rozpoczyna akcję stypendialną na rok 2014.

Akcja skierowana jest do studentów następujących kierunków: chemia, technologia chemiczna, przetwórstwo tworzyw sztucznych, informatyka, inżynieria materiałowa oraz handel zagraniczny. O stypendium mogą się ubiegać studenci, którzy będą studiować w roku akademickim 2014/2015.

Stypendia są przyznawane na okres dwóch kolejnych semestrów, tj. semestru letniego (luty-czerwiec) i semestru zimowego (wrzesień-styczeń). Z rekomendacji Rady Stypendialnej i Opiekuna Stypendium trwanie programu stypendialnego dla poszczególnych osób może zostać przedłużone na kolejne lata akademickie.
 Wysokość stypendium jest ustalana każdorazowo w drodze indywidualnej umowy (ok. 2000 zł miesięcznie). Wysokość stypendium uzależniona jest od indywidualnej oceny stypendysty. Ramowo przyjmuje się, iż stypendium w wymiarze miesięcznym nie będzie mniejsze niż 0,5 najniższego aktualnego wynagrodzenia i nie większe niż 1,5 tego wynagrodzenia. Do ustalenia wysokości stypendium będzie brana pod uwagę średnia ocen ze studiów oraz pozycja uczelni w rankingach uczelni wyższych.
W okresie wakacji stypendysta może zostać czasowo zatrudniony w Grupie ERGIS-EUROFILMS S.A. W czasie otrzymywania stypendium stypendysta realizuje prace zlecone przez Opiekuna Stypendium w postaci opinii, opracowań, zestawień, analiz itp.
Aby wziąć udział w Akcji Stypendialnej Ergis-Eurofilms S.A. wystarczy do 30.01.2014 r.:

Uwaga! Warunkiem ubiegania się o stypendium jest deklaracja zamieszkania w powiecie wąbrzeskim (woj. kuj.-pom.) po skończeniu studiów oraz podjęcie pracy w Ergis-Eurofilms S.A.
Dodatkowe informacje dostępne pod numerem telefonu: +48 604 159 107
www.ergis-eurofilms.eu/kariera