Konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w trzeciej edycji konkursu wiedzy o społeczeństwie. W tym roku temat konkursu to: Partycypacja młodzieży w zarządzaniu wspólnotą lokalną – czyli co i jak młodzi ludzie mogą zmieniać w swoich gminach, powiatach i województwach.

Konkurs, organizowany jest przez  Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Prace powinny być przygotowane z zachowaniem elementarnych standardów prac naukowych, a mianowicie ich objętość powinna obejmować około dziesięciu stron znormalizowanego komputeropisu ze wskazaniem autora i szkoły, do której on uczęszcza, jak też danych nauczyciela, pod opieką którego opracowanie powstało. Prace powinny także zawierać bibliografię.

Powinny być one przesłane na adres Instytutu Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ul. Przemysłowa 34, 85 - 758 Bydgoszcz z dopiskiem Konkurs do dnia 15 kwietnia 2014 roku.

Więcej pod adresem http://www.ukw.edu.pl/strona/wiedza_o_spoleczenstwie/wiedza_o_spoleczenstwie