Na UKW rusza Klub CashFlow

Gra Cashflow zdobywa coraz więcej fanów i udowadnia, że jest dobrym przygotowaniem do prowadzenia własnej firmy. Na UKW od marca rusza Klub CashFlow.

Popularna edukacyjna gra planszowa CashFlow została zaprojektowana tak, aby poprzez zabawę umożliwić Ci poznanie tematyki związanej z rachunkowością, finansami i inwestowaniem. Taką wiedzę zdobywasz nie poprzez czytanie czy słuchanie wykładu (tak zapamiętujesz tylko 10-20% informacji), ale poprzez dyskusję i symulację rzeczywistych zdarzeń. Gra ta umożliwia graczom wnikliwy wgląd w ich własne życie, bo dzięki niej poznasz swoje mocne i słabe strony, odkryjesz co Cię interesuje, w czym objawia się twój talent. Zdasz sobie sprawę ze swoich nawyków i nauczysz się je korygować, rozwiniesz inteligencję emocjonalną, czyli umiejętność kontrolowania własnych emocji, a przede wszystkim otrzymasz impuls do realizowania swoich marzeń i obudzisz w sobie ducha zwycięzcy!

Klub CashFlow będzie stanowił cykl 10 spotkań, podczas których będziecie mogli dopracować swoje umiejętności. Ruszą 5 marca i zawsze będą odbywały się w środy w godz. 18 – 20. Spotkanie poprowadzi Prezes Klubu, Anna Mazan, studentka UKW, która też przyjmuje zapisy do klubu oraz Animatorka – Zuzanna Welter. Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko i nr telefonu prosimy przesyłać na adres ania.starosta.ukw@gmail.com. Przewidywany limit miejsc - 24. Pozostały już ostatnie miejsca.. Serdecznie zapraszamy!