Warsztaty z pedagogiki zabawy

PROJEKTOR-wolontariat studencki w Bydgoszczy zaprasza studentów wszystkich kierunków studiów na warsztaty z pedagogiki zabawy! Zapomnij na chwilę o sesji i daj się porwać w wir pedagogiki zabawy.

Animacja czasu wolnego to przede wszystkim mnóstwo radości i kreatywności. Na szkoleniu przekonasz się, że wszystko czego potrzebujesz to pobudzenie swojej wyobraźni i spontaniczności. Malowanie buziek to nieodłączny element większości eventów dla najmłodszych, a balonowe kreacje to rekwizyty animatora, które cieszą każde dziecko.
Wspólnie krok po kroku malować będziemy twarze oraz przekonamy się jak z podłużnego balonika wykonać zwierzątko czy kwiatek. Dobra zabawa i nabycie nowych umiejętności gwarantowane! Materiały takie jak balony i farbki zapewnione!

Warsztat poprowadzi Natalia Witnik, studentka I roku studiów magisterskich,  Przewodnicząca Wydziału Pedagogiki i Psychologii. Animatorka czasu wolnego. Wolontariusz Fundacji Dr Clown, która jako dr Zakręcona odwiedza dzieci w bydgoskich szpitalach, rozdaje im czerwone nosy i wywołuje uśmiech na ich twarzach.

Na te warsztaty zapraszamy w środę, 12 lutego br. na Uniwersytet Kazimierza Wielkiego – ul. Chodkiewicza 30 do sali 156. Warsztaty rozpoczną się o godz. 12 i potrwają dwie godziny. Obowiązują zapisy mailowe u Regionalnego Koordynatora Programu PROJEKTOR Niny Woderskiej mail: n.woderska@projektor.org.pl do 11 lutego. Wstęp bezpłatny.