Zdobądź dofinansowanie na Koło Naukowe

Drodzy studenci, jeśli chcecie dowiedzieć się jak pozyskać dofinansowanie na działalność Kół Naukowych i Organizacji Studenckich, skonsultujcie się z Samorządem Studenckim UKW.

Zasady przyznania do­fi­nan­so­wa­nia są pro­ste. Wy­star­czy do 24 lu­te­go bie­żą­ce­go ro­ku, zło­żyć w se­kre­ta­ria­cie Biu­ra Pro­rek­to­ra ds. Dy­dak­tycz­nych i Ja­ko­ści Ksz­tał­ce­nia (ul. Chod­kie­wi­cza 30, bu­dy­nek głów­ny uczel­ni) pro­jek­ty do­ty­czą­ce ba­dań na­uko­wych, kon­fe­ren­cji i in­nych ini­cja­tyw zwią­za­nych z dzia­łal­no­ścią ko­ła.

Ko­mi­sja ds. Kół Nau­ko­wych i Or­ga­ni­za­cji Stu­denc­kich wy­ło­ni spo­śród wszyst­kich pro­jek­tów, naj­lep­sze. Wy­so­ko punk­to­wa­na bę­dzie współ­pra­ca mię­dzy ko­ła­mi.

Nie­ste­ty ko­ła, któ­re się nie spra­woz­da­ją ze swo­jej dzia­łal­no­ści bę­dą dys­kwa­li­fi­ko­wa­ne z udzia­łu w kon­kur­sie.

Wię­cej in­for­ma­cji:
Peł­no­moc­nik Sa­mo­rzą­du Stu­denc­kie­go ds. Kół Nau­ko­wych i Or­ga­ni­za­cji Stu­denc­kich
Ali­cja To­po­lew­ska
tel.: 782357601