Cykl Drzwi Otwartych w Szkole Międzynarodowej

International School of Bydgoszcz zaprasza na cykl Drzwi Otwartych, które będą okazją do poznania oferty tej placówki edukacyjnej. Pierwsze spotkanie już 1 marca.

Czy chcesz w przyszłości studiować w języku angielskim na najlepszych uczelniach świata? Czy chcesz poszerzać wiedzę i wybić się ponad horyzont? Czy chcesz być obywatelem świata odnoszącym sukces zarówno w kraju jak i zagranicą?

Przyjdź do ISOB i poczuj atmosferę szkoły międzynarodowej, do której uczęszcza ponad 20 narodowości, szkoły pełnej tolerancji i przyjaźni, w której zdobędziesz wiedzę poprzez doświadczenia i eksperymenty. Szkoła duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo, dlatego w całym obiekcie znajduje się monitoring i ochroną przez całą dobę. W ISOB wykładają najlepsi nauczyciele w Bydgoszczy, w tym doktorzy i profesorowie UKW posługujący się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym.

International School of Bydgoszcz jest jedyną placówką w regionie z autoryzowanym uznawanym i docenianym na całym świecie programem międzynarodowym International Baccalaureate  i wykładowym językiem angielskim na wszystkich poziomach kształcenia. Odwiedź szkołę już 1 marca i dołącz do naszej społeczności. International School of Bydgoszcz -  Above the Horizon!