O Modzie w Kulturze

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie pt. "Moda w kulturze", promujące nową specjalizację w ramach studiów na kierunku Kulturoznawstwo. Po krótkim wprowadzeniu prof. nadzw. dr hab. Magdaleny Czachorowskiej, Dyrektora Instytutu Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa, przedstawione zostaną 3 prezentacje ukazujące różne aspekty kulturoznawczych badań nad modą. Wystąpieniom będzie towarzyszyła wystawa pt. "Wydawnictwa o modzie ze zbiorów Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego".
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy.
Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na plakacie lub w Biurze Prasowym pod numerem: 34 19 177/179.
Zaprasza Instytut Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.