Studenci UKW w finale Rumaków 2014

W czwartek wieczorem poznamy laureatów konkursu Rumaki 2014. W finale znalazły się dwie studentki UKW.

Konkurs Rumaki, organizowany przez Grupę Kapitałową Makrum, ma na celu znalezienie w akademickiej społeczności młodych ludzi, którzy nie tylko wyróżniają się na polu naukowym, ale również są aktywni poza Uczelnią. W kategorii kultura została nominowana Anna Kęska, studentka pedagogiki, blogerka i autorka książki „Jak stać się szczęśliwym człowiekiem?”. Natomiast w kategorii nauka została nominowana Agnieszka Brewka, absolwentka na kierunku administracja, autorka wielu artykułów i publikacji, zajmująca się badaniem sytuacji młodych ludzi na rynku pracy.

Uroczysta gala rozpocznie się w czwartek, 20 lutego o godz. 18 w Filharmonii Pomorskiej.