Warsztaty: Zarządzanie sobą w czasie

Projektor - wolontariat studencki zaprasza na warsztat, na którym zostaną przedstawione różne techniki zarządzania sobą w czasie. Odbędzie się on w czwartek, 27 lutego na UKW przy ul. Chodkiewicza.

Projektor - wolontariat studencki zaprasza na warsztat, na którym zostaną przedstawione różne techniki zarządzania sobą w czasie. Wspólnie znajdziemy odpowiedzi na pytania: Jak ustalać priorytety? Jak ustalać i hierarchizować cele? Kiedy i komu powinniśmy delegować zadania? ...oraz wiele innych. Jeśli nie chcesz mieć poczucia ciągłego braku czasu, znajdź dłuższą chwilę w czwartek, 27 lutego o 15.15 i naucz się zarządzać sobą w czasie. Odbędą się one na UKW przy ul. Chodkiewicza 30 w Sali 132 (I piętro). Zapisy przyjmuje Regionalny Koordynator Projektora, Nina Woderska pod adresem e-mail: n.woderska@projektor.org.pl. Serdecznie zapraszamy!