Głosuj na filmy naszych studentów

Studenci filologii angielskiej oraz lingwistyki stosowanej UKW podczas wyjazdu studyjnego do Londynu nakręcili filmy podczas udziału w grze miejskiej. Teraz, cztery grupy anglistów walczą o nagrody. Głosuj na ten film, który się Tobie najbardziej podoba.

Do piątku 07.03.2014 do godz. 24.00 filmy będzie można ‘lajkować’ na FB. Film, który zbierze największą ilość ‘polubień’ otrzyma 30 punktów, drugi w kolejności 25, trzeci 15 a czwarty 10.
Oddawać głosy możecie na stronie

A poniżej oglądajcie filmy naszych studentów

Kaboom! Experience London with Spice Guys!

UKW Londyn

FISH'N'CHIPS

WHOOPSY DAISIES IN LONDON - 8 days in 3 minut

A już w sobotę, 8 marca 2014 o godz. 12.00 w auli nowej biblioteki odbędzie się FINAŁ (ostatni etap) naszej gry miejskiej - quiz historyczno-kulturoznawczy.
W grze miejskiej biorą udział 4 drużyny:

• SPICE GUYS – leader Barbara Kubica
  • GUINNESS TEAM – leader Michał Grobelny
  • WOOPSY DAISIES – leader Anna Karcz
  • FISH’N’CHIPS – leader Mateusz Stypczyński

W FINALE grupy wytypują 3 uczestników quizu, którzy będą musieli odpowiedzieć na 5 pytań (za 2 punkty pytania łatwe, za 4 punkty pytania o średnim stopniu trudności, za 6 punktów pytania o dużym stopniu trudności).
Wygra ta drużyna, która w trzech etapach zgromadzi największą ilość punktów.
Kibice mile widziani – przyjdź i dopinguj koleżanki i kolegów z roku!
Nagrody:

• Nagroda pieniężna w wysokości 900 zł
  • Nagrody książkowe (ponad 30 pozycji o wartości ok 3000 zł)
  • Podwyższona ocena o 1 stopnień z wybranego przedmiotu w semestrze letnim (warunkiem jest otrzymanie oceny pozytywnej)

Specjalne podziękowania dla:

Wydawnictwa Pearson Polska, a szczególnie dla konsultanta metodycznego i przedstwaiciela, Pani Karoliny Waligóry,
Wydawnictwa Macmillan, a szczególnie dla konsultanta metodycznego i przedstwaiciela, Pani Magdaleny Kitkowskiej,
Wydawnictwa Nowa Era a szczególnie dla konsultanta metodycznego i przedstwaiciela, Pani Ewy Białoszyckiej,
Hurtowni Książek POWER, a szczególnie dla kierownika sprzedaży, Pana Tomasza Spiołka

Pana Wiesława Pacholskiego, Prezesa firmy VauPe z Bydgoszczy.