Voucher badawczy indywidualny - spotkanie

W imieniu Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą prof. dra hab. Sławomira Kaczmarka oraz Pełnomocnika ds. Współpracy z Gospodarką prof. dra hab. inż. Jana Grajewskiego serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości udziału jednostek naukowo-badawczych w KONKURSIE NR 3 Voucher Badawczy indywidualny.

Spotkanie odbędzie się 10 marca (poniedziałek) o godz. 12:00 w Bibliotece Głównej UKW (ul. Karola Szymanowskiego 3, aula B – 2.40C). Jednocześnie informujemy o możliwości udziału w spotkaniu przedstawicieli firm sektora MŚP, które zainteresowane są współpracą z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w realizacji Voucherów Badawczych.

Spotkanie poprowadzi przedstawiciel Pracodawców Pomorza i Kujaw p. Michał Majcherek – kierownik projektu.

Przypominamy, że KONKURS NR 3 został już ogłoszony, zaś nabór wniosków prowadzony będzie od 18 do 31 marca 2014 roku.

Serdecznie zapraszamy!

Biuro Upowszechniania Nauki