Seminarium geograficzne dla maturzystów

Instytut Geografii UKW zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych na cykl seminarium, które mogą być doskonałym przygotowaniem do egzaminu dojrzałości. Pierwsze spotkanie już 12 marca.

Na seminarium „Nowe horyzonty geografii” będą poruszane najciekawsze i najbardziej złożone tematy, które mogą stanowić uzupełnienie wiedzy przekazywanej na szkolnych lekcjach. - Tematyka oraz sposób prezentacji dobrane zostały w taki sposób, aby rozszerzyć wiedzę uczniów, pobudzić do samodzielnych studiów, co powinno wspomóc ich przygotowania do egzaminu maturalnego – mówi p.o. dyrektora Instytutu Geografii, dr Alicja Gonia.

Seminaria będą odbywać się w wybrane środy miesiąca o godz. 16:10 w nowoczesnej Bibliotece Głównej UKW przy ul. Szymanowskiego 3. Zapisy przyjmuje dr Tomasz Giętkowski pod adresem e-mail: tomgie@ukw.edu.pl. W załączniku zamieszczamy szczegółową tematykę seminarium.