Akademia ProTRADERa na UKW

Pasjonujesz się giełdą, tradingiem lub rynkami finansowymi? Zapraszamy na cykl szkoleń "Akademia ProTRADERa". Pierwsze spotkanie zatytułowane "Kariera w tradingu" odbędzie się w piątek 14 marca o godz. 14.00.

Zapraszamy na cykl szkoleń "Akademia ProTRADERa" z zakresu rynków finansowych, handlu na instrumentach finansowych a także tematów związanych z gospodarką i psychologią inwestowania.

Szkolenia mają wymiar teoretyczno-praktyczny. Pokazują jak realnie wykorzystywać zdobytą wiedzę do handlu na giełdzie. Będą one organizowane jest raz w miesiącu (2,5/3 godziny). Po zakończeniu każdego semestru (3-4 spotkania), osoby które wezmą udział w 3 spotkaniach otrzymują certyfikat zakończenia szkolenia z Analizy technicznej rynków finansowych.

Pierwsze szkolenie Akademii ProTRADERa - "Kariera w tradingu" odbędzie się 14 marca o godz. 14.00 w sali 205 (II piętro), ul. Chodkiewicza 30. Zapisy w Biurze Karier UKW do 13 marca: biurokarier@ukw.edu.pl. Przy zapisywaniu się prosimy podać: imię i nazwisko, numer telefonu, status: student/absolwent, kierunek studiów.