Szkolenia: Czwartki z Biurem Karier

Faktem jest, że aby zaistnieć na obecnym rynku pracy potrzebny jest pewnego rodzaju kapitał kulturowy, czyli zespół cech, które pozwolą nam nie tylko znaleźć satysfakcjonującą pracę, ale również sprawić, byśmy byli odbierani jako dobrzy, sumienni i efektywni pracownicy, potrafiący odnaleźć się w wielu, nierzadko trudnych, zawodowych sytuacjach.

Warunkiem osiągnięcia sukcesu na rynku pracy jest nie tylko posiadanie doświadczenia w danej branży czy specjalistycznej wiedzy. Niezbędna jest samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, obowiązkowość, zarządzanie sobą w czasie, systematyczność czy wielozadaniowość.

Biorąc pod uwagę wymagania pracodawców, Biuro Karier UKW przygotowało dla Was cykl szkoleń o różnorodnej tematyce. Szkolenia te dotyczą poszukiwania pracy, rozwijania swoich kompetencji i poznawania samego siebie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Najbliższe zajęcia:
czwartek, 10.04.2014 r. , godz. 9.30-15.00
Nie daj się stresowi – jak nim zarządzać?

Miejsce: sala 15 (II piętro), Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, ul.Paderewskiego 26
Prowadzący: Patrycja Nowak – doradca zawodowy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Warunkiem wzięcia udziału w szkoleniu jest założenie (lub posiadanie) konta w naszym serwisie www.biurokarier.ukw.edu.pl oraz wypełnienie ankiety osobowej w swoim koncie. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat za udział w szkoleniu.

Obowiązują e-mailowe zapisy: biurokarier@ukw.edu.pl, prosimy o podanie danych: tytuł szkolenia, imię i nazwisko, numer telefonu, status: student/absolwent, kierunek.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w kilku szkoleniach wybierz jedno, na którym najbardziej Ci zależy (1 - temat) oraz inne, na których znajdziesz się na liście rezerwowej (2 - temat, 3 - temat itp.).

Wzór:
1 – Wydłuż swoją dobę
2 – Nie daj się stresowi – jak nim zarządzać,
Gdzie:
1 – oznacza że jesteś na liście uczestników, jeśli są wolne miejsca
2 – oznacza, że jesteś na liście rezerwowej, jeśli zwolnią się miejsca powiadomimy Cię o tym.

Zapisy na poszczególne zajęcia kończymy w przeddzień danego szkolenia. Bądź odpowiedzialny! - w razie konieczności rezygnacji z udziału w szkoleniu prosimy o taką informację – zależy nam na tym, aby jak najwięcej osób mogło z nich skorzystać.

Harmonogram szkoleń z opisem znajduje się w Załączniku.