Konferencja o konflikcie i agresji - 22-25 czerwca 2014

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego i Uniwersytet Zielonogórski  mają zaszczyt zaprosić na XXXVII. Międzynarodową Konferencję CICA "Developmental and Social Conditions of Conflict and Aggression", która odbędzie się 22-25 czerwca 2014 w Zielonej Górze. Przewidujemy zróżnicowane formy wystąpień: wykłady plenarne prowadzone przez zaproszonych gości oraz sympozja tematyczne, sesje plakatowe i warsztaty zgłoszone przez uczestników konferencji.

Nasza konferencja jest adresowana do szerokiej rzeszy odbiorców: psychologów, lekarzy, prawników, socjologów, prawników, pedagogów, sędziów, kuratorów sądowych, służb penitencjarnych, policji, osób zarządzających bezpieczeństwem, polityków oraz urzędników, pracowników socjalnych. Mamy nadzieję, że umożliwimy naszym gościom spotkanie wybitnych specjalistów z kraju i ze świata.

Termin nadsyłania streszczeń referatów lub plakatów: 31 marca 2014.

Wszystkie informacje dotyczące Konferencji znajdziecie Państwo tutaj.