Rusza kolejna edycja programu MOST

MOST to program umożliwiający studiowanie przez jeden lub dwa semestry na jednym z polskich uniwersytetów. Zainteresowanych studentów zapraszamy 19 marca na spotkanie informacyjne.

Program „MOST” to program mobilności studentów i doktorantów, umożliwiający studiowanie przez semestr lub cały rok akademicki na jednym z dwudziestu polskich Uniwersytetów. Bywa nazywany „polskim Erasmusem” i skorzystało z niego już prawie 7000 osób. Wiele z nich określiło wyjazd na MOST jako świetną okazję do „kontrolowanej rewolucji życiowej”.

19 marca na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego odbędzie się spotkanie z ogólnopolską koordynatorką Programu. Zainteresowani będą mieli okazję dowiedzieć się nie tylko, jak aplikować do Programu, ale także jak najlepiej wykorzystać czas „na MOŚCIE” i co zrobić by po powrocie na uczelnię macierzystą bez problemu i bez różnic programowych zaliczyć semestr.

Czas i miejsce spotkania:
19 marca 2014 r., godz. 11.30 – 13.00
Aula A nr wejścia 2.40A i 2.40B