Studenci pedagogiki UKW na konferencji metodycznej

18 marca 2014 r. w Urzędzie Wojewódzkim na zaproszenie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Bydgoszczy ponad 100 studentów I i II stopnia Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej z dr Marią Gładyszewską uczestniczyło w konferencji metodycznej "Dziecko w wielkiej sieci - technologie cyfrowe a rozwój dziecka". Tegoroczna konferencja odbyła się pod hasłem: Cyfrowi imigranci i cyfrowi tubylcy. Jak zintegrować dwa światy w polskiej rzeczywistości edukacyjnej?

Jest to doskonały przykład integrowania studentów - przyszłych nauczycieli ze środowiskiem oświatowym naszego regionu i włączania ich do dyskusji na temat ważnych problemów edukacyjnych. Spotkanie poprowadzili trenerzy z Centrum Profilaktyki Społecznej prof. Mariusz Jędrzejko i mgr Leszek Roszczenko.