Zapraszamy na koncert TSA

Bydgoski klub Kuźnia i Uniwersyteckie Centrum Kultury Mediów zapraszają 6 kwietnia na koncert legendy polskiego rocka - TSA. Studenci i pracownicy UKW mogą skorzystać z 10% zniżki.

Bydgoski klub Kuźnia, mieszczący się przy ul. Gdańskiej 67, obchodzi w tym roku 20-lecie swojego istnienia. Z tej okazji zapraszamy na koncert TSA, który odbędzie się w Kuźni 6 kwietnia o godz. 18. Można już kupić bilety w cenie 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu). Partnerem koncertu jest Uniwersyteckie Centrum Kultury i Mediów, dzięki czemu studenci i pracownicy UKW mogą kupić te bilety z 10% zniżką. Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia do 30 marca na adres e-mail: sekretarz.uckim@ukw.edu.pl. Listę chętnych przekażemy do klubu Kuźnia i tam od 31 marca będzie można kupić bilety z uwzględnioną zniżką.