Ważne: Zmiana haseł w poczcie studenckiej

Uwaga! Zmiana haseł w systemie poczty studenckiej od dnia 31.03.2014 - PILNA WIADOMOŚĆ DLA STUDENTÓW.

Drodzy Studenci, w wyniku realizacji projektu pn. Program Rozwoju Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego wdrażana zostaje w naszej uczelni elektroniczna tożsamość studenta, w wyniku której dysponować będziecie jednym loginem oraz hasłem do wszystkich elektronicznych systemów działających w naszym Uniwersytecie.

W związku z zaplanowanymi najbliższymi pracami na dzień 31.03.2014 zmianie musi ulec kodowanie haseł w systemie poczty studenckiej (@student.ukw.edu.pl) - umożliwiającej również dostęp do sieci WiFi oraz oprogramowania (np. STATISTICA). W tym dniu system pocztowy automatycznie nadpisze wszystkie hasła, zamieniając je domyślnie na Wasze numery PESEL. W związku z powyższym prosimy o zalogowanie się poprzez stronę: http://poczta.student.ukw.edu.pl w terminie od 01.04.2014 i zmianę swojego hasła z PESEL na dowolne, wymyślone (wygenerowane) przez Was.

O dalszych postępach prac będziemy Was informowali na bieżąco.