Pasje: Twórcze animacje studentów UKW

Studenci pedagogiki specjalność animacja społeczno-kulturowa, zapraszają dnia 7 kwietnia 2014 roku, w ramach Drzwi Otwartych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, do wzięcia udziału w projekcie: Przystanek Student - Pasje Twórcze Studentów Animacji Społeczno-Kulturowej.

Już od godz. 9.00 na holu w Budynku Głównym, ul. Chodkiewicza 30, czekać będą na Was Studenci pedagogiki specjalności animacja społeczno-kulturowa. O godz. 9.00 nastąpi otwarcie wystaw malarstwa, rzeźby, ozdób z masy solnej i filcu oraz kartek okolicznościowych, prezentacja grafiki komputerowej „na żywo”  (hol przy Sali Senatu, I piętro).

Po obejrzeniu wystaw zapraszamy na salę gimnastyczną, gdzie Studenci zaprezentują Wam swoje pasje, według następującego programu:

11.30 - 11.35 - I pokaz taneczny zespołu gimnazjalistów prowadzonych przez studentkę animacji społeczno-kulturowej

11.45 - 12.30 - występ solistek/zespołów muzycznych studentów animacji społeczno-kulturowej

12.35 - 12.40  - II pokaz taneczny zespołu gimnazjalistów prowadzonych przez studentkę animacji społeczno-kulturowej

12.45 -  pokaz teatru improwizowanego w wykonaniu studentów animacji społeczno-kulturowej

13.30 -  na zakończenie niespodzianka na korytarzu

Zapraszamy na stronę Zakładu Myśli Społecznej i Edukacji Środowiskowej, na której umieszczone zostały krótkie informacje o studentach i ich pasjach.