Pracownicy: Majówka już 10 maja

Zapraszamy na Majówkę Integracyjną w Lubostroniu 10 maja 2014 roku

Zeszłoroczna Majówka cieszyła się dużym powodzeniem wśród członków społeczności akademickiej, dopisywały dobre humory i nawet burza nie zepsuła wyśmienitej zabawy. 10 maja (sobota) planujemy zorganizować II Majówkę Integracyjną pracowników Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Podobnie, jak w ubiegłym roku Majówka ma się odbyć w Lubostroniu, na terenie pałacowego parku wraz z koncertem Dixie Company i innych zespołów.

Każdy z pracowników, jak i członkowie rodzin (za członka rodziny uznajemy osobę tworząca z pracownikiem UKW gospodarstwo domowe) mogą wziąć udział w Majówce. Część kwoty będzie dofinansowana z ZFŚS. Podatek od kwoty dofinansowanej z Funduszu będzie potrącony z wynagrodzenia uczestników.

II Majówka rozpocznie się paradą nowoorleańską - uroczyste otwarcie imprezy nastąpi o godzinie 12:00 na dziedzińcu przed wejściem do pałacu. Na majówkę warto zabrać koce piknikowe. Dodatkowo w pobliżu sceny rozstawiony zostanie namiot z krzesłami. Uczestnicy II Majówki w Lubostroniu będą mogli poruszać się swobodnie po parku.

Patronat honorowy nad II Majówką Integracyjną w Lubostroniu objął Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Piotr Całbecki oraz Prezydent Torunia, Michał Zaleski.

Ważne terminy:

Wpłata na konto lub w kasie UKW – do 05.05.2014 r. (30 kwietnia kasa jest nieczynna)
Rezerwacja miejsca w autokarze (na adres majowka@ukw.edu.pl) – do 29.04.2014 r.
Odbiór talonów - od 7 do 9 maja w Dziale Kadr i Szkolenia, ul. Chodkiewicza 30
Wyjazd autokarem – 10 maja, zbiórka o godz. 10.45, wyjazd punktualnie o godz. 11.00, powrót o godz. 18.00

Program:
12:00 - 12:30 Parada w stylu nowoorleańskim wokół obiektów pałacowych
12:45 - 13:15 Mała Akademia Jazzu, czyli krótki koncert edukacyjny dla dzieci i młodzieży
13:00 - 19:00 gry i zabawy dla dzieci.
Występy:
Combo Orkiestry Gustawa Broma
Dixie Company
Dixie Brotherhood
20:00 - zakończenie imprezy

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.majowka.ukw.edu.pl